tailoring_head

Вибір моделі

При пошитті взуття на замовлення Ви можете вибрати абсолютно будь-яку модель в будь-якому стилі. Якщо Ви ще не виділилися з моделлю, то можете вибрати з ГАЛЕРЕЇ, або надіслати нам на пошту фото взуття, яке Вам подобається. Також наш дизайнер може для Вас промалювати ескізи моделей Вашого майбутнього взуття. При виборі моделі для пошиття враховуємо всі побажання.

Вибір матеріалу

Для індивідуального пошиття взуття ми використовуємо матеріали вищої якості виробництва Італія, Іспанія. Надаємо шкіру різних видів на вибір: телячі, замші, велюр, а також екзотичну шкіру пітон, крокодила. У нашій майстерні ми допоможемо Вам підібрати всі потрібні матеріали: каблуки, підошва, фурнітура. Ознайомитись з деякими видами шкіри та матеріалів можна ТУТ

Зняття мірок

Якщо у Вас нестандартний розмір стопи, гомілки та Вам складно купити взуття – ми допоможемо Вам. Взуття, зшите на замовлення, добре сидить на нозі і комфортне в щоденному носінні. Перегляньте ВІДЕО, як правильно зняти мірки в домашніх умовах. Також дивіться ФОТО.

Передоплата (50%)

При оформленні замовлення на індивідуальне пошиття – вноситься аванс 50%, решта суми – при виготовленні взуття.

ПРИКЛАД (МАКЕТНИЙ ВАРІАНТ)

Після вибору моделі та зняття всіх мірок, ми відшиваємо макет (пробний варіант) для примірки, щоб перевірити всі нюанси – зручність, розмір, дизайн. Якщо повторна примірка не потрібна – ми запускаємо Ваше взуття у пошиття.

Готово

Ви можете забрати Ваше замовлення. (У середньому процес пошиття, включаючи примірку, займає 2-3 тижні)

Кошик